RK73H1HTTC22R6F
MFR.Part #
RK73H1HTTC22R6F
JLCPCB Part #
C7050179
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS