RK73H2BRTTD9103F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9103F
JLCPCB Part #
C6182878
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS