RK73H2BRTTD9102F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9102F
JLCPCB Part #
C6649441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS