RK73H2BRTTD6984F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6984F
JLCPCB Part #
C5851842
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS