RK73H2BRTTD6983F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6983F
JLCPCB Part #
C6182850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS