SG73S1JRTTD4122F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4122F
JLCPCB Part #
C6295931
Description
-55℃~+155℃ 200mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS