RN732BTTD1500B25
MFR.Part #
RN732BTTD1500B25
JLCPCB Part #
C4042619
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS