RK73H2BRTTD3603D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3603D
JLCPCB Part #
C5875461
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS