RK73H2BRTTD3600D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3600D
JLCPCB Part #
C6649371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS