RK73H2BRTTD3482F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3482F
JLCPCB Part #
C5875459
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS