SR732ATTD2R43D
MFR.Part #
SR732ATTD2R43D
JLCPCB Part #
C2600464
Description
-55℃~+150℃ 2.43Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS