RK73H2BRTTD2552D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2552D
JLCPCB Part #
C5725882
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS