RN73R2ETTD2341D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2341D50
JLCPCB Part #
C2605740
Description
-55℃~+155℃ 2.34kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS