RC0805FR-073K24P
MFR.Part #
RC0805FR-073K24P
JLCPCB Part #
C6263957
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS