RK73H2ATTD8452D
MFR.Part #
RK73H2ATTD8452D
JLCPCB Part #
C2577828
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS