RK73H2ATTD8201F
MFR.Part #
RK73H2ATTD8201F
JLCPCB Part #
C317275
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS