RN731JTTD3520D25
MFR.Part #
RN731JTTD3520D25
JLCPCB Part #
C4232954
Description
-55℃~+155℃ 352Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS