HV73V2ATTD395J
MFR.Part #
HV73V2ATTD395J
JLCPCB Part #
C4059529
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS