RK73H2ATTD7873D
MFR.Part #
RK73H2ATTD7873D
JLCPCB Part #
C2579058
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS