RN73H2BTTD1801F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1801F10
JLCPCB Part #
C2559556
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS