RK73H2ATTD7870D
MFR.Part #
RK73H2ATTD7870D
JLCPCB Part #
C2577582
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS