RK73H2ATTD1870D
MFR.Part #
RK73H2ATTD1870D
JLCPCB Part #
C6396335
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS