RK73H2ATTD7682D
MFR.Part #
RK73H2ATTD7682D
JLCPCB Part #
C7050386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS