RK73H2ATTD7320F
MFR.Part #
RK73H2ATTD7320F
JLCPCB Part #
C7050383
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS