RK73H2ATTD5R76F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5R76F
JLCPCB Part #
C723910
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS