RN73R1JTTD81R6D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD81R6D10
JLCPCB Part #
C2546291
Description
-55℃~+155℃ 100mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS