RK73H2ATTD5101D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ATTD5101D
JLCPCB Part #
C2577140
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS