HV73V2BTTD2874F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2874F
JLCPCB Part #
C3938312
Description
-55℃~+155℃ 2.87MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS