RK73H2ATTD57R6F
MFR.Part #
RK73H2ATTD57R6F
JLCPCB Part #
C6396351
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS