RK73H2ATTD5102F
MFR.Part #
RK73H2ATTD5102F
JLCPCB Part #
C317289
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS