RN73R2ATTD1820D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1820D25
JLCPCB Part #
C2594215
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS