RK73H2ATTD4R22F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4R22F
JLCPCB Part #
C7286739
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS