RK73H1JTTD3321D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3321D
JLCPCB Part #
C6270490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS