RK73H2ATTD4990D
MFR.Part #
RK73H2ATTD4990D
JLCPCB Part #
C6182688
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS