SG73P2E1RTTD6202F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6202F
JLCPCB Part #
C7311856
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS