RK73H2ATTD4641F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4641F
JLCPCB Part #
C317420
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS