SR731JRTTD7R50F
MFR.Part #
SR731JRTTD7R50F
JLCPCB Part #
C7016515
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS