AR0805FR-07481RL
MFR.Part #
AR0805FR-07481RL
JLCPCB Part #
C7077780
Description
-55℃~+155℃ 125mW 481Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS