RQ73C2A3K24BTD
MFR.Part #
RQ73C2A3K24BTD
JLCPCB Part #
C2084177
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS