RK73H2ATTD4300F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4300F
JLCPCB Part #
C317253
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS