RN731ETTP7870B25
MFR.Part #
RN731ETTP7870B25
JLCPCB Part #
C4117137
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS