RN73H1JTTD1541A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1541A10
JLCPCB Part #
C4334813
Description
1.54kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS