RN73H1ETTP6982B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6982B25
JLCPCB Part #
C2535423
Description
63mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS