RK73H2ATTD3R60F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3R60F
JLCPCB Part #
C317212
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS