RN73R2BTTD6122C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6122C50
JLCPCB Part #
C2547847
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS