RK73H2ATTD3R40F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3R40F
JLCPCB Part #
C4346947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS