RK73H2ATTD3742F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3742F
JLCPCB Part #
C317441
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS