RN732ATTD31R6B25
MFR.Part #
RN732ATTD31R6B25
JLCPCB Part #
C3956484
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS