RN73R1JTTD4870D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4870D50
JLCPCB Part #
C2498025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS