RK73H2HTTE4223F
MFR.Part #
RK73H2HTTE4223F
JLCPCB Part #
C2580074
Description
-55℃~+155℃ 422kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS